Założycielami TRZECHMETRÓWPUCHU, na poły już legendarnego składu snowboardowego było dwóch mitycznych snowboarderów. Sami zwali siebie POMNIEJSZYMI MISTRZAMI TAO, fot 0005.jpg
ich reinkarnacje pokutują po dziś dzień na  forum jako: Syrob i qubek. Ich deski: Burton 'dłuuuugi' Custom i Lamar 'gruby' Kevin Jones były szeroko rozpoznawane w Beskidach i Tatrach niczym strzelba Winetou i 'niedźwiedziówka' Old Shaterhanda na Dzikim Zachodzie. Z czasem, zahartowani we freeride'owych akcjach oraz Biegli w Sztuce Uników, stali się obiektem kultu uzdolnionej młodzieży. Nie mogąc opędzic się od błagających ich o autograf rozmaitych Wannabe, Rozmodlonych Kobiet Gór, Prawdziwych Turystów, Przyszłych Wymiataczy, Goprowców, Tepeenowców, Skitourowców, Hodowców Owiec, Drwali Oraz Innych Górali, Ponętnych Właścicielek Schronisk, Antypatycznych Właścicielek Agro, Baby z Baru, Dziewczyn z Busa, oraz Fajnych Koleżanek i Kolegów Snowboarderów, - postanowili wypalić znaki na swoich deskach, żeby od teraz każdy mógł spojrzeć i zobaczyć: TU BYŁY TRZYMETRYPUCHU, - Te Ślady są Nasze,
fot 0022.jpg Oryginalne TM, są wyrazem Naszych Możliwości i NIE JEST TO NASZE OSTATNIE SŁOWO! Ten prosty, spontaniczny czyn dał początek LEGENDZIE. 
Obecnie TRZYMETRYPUCHU zrzesza kilkanaście osób i przyjęło formę luźnego stowarzyszenia, - ZAŁOŻYCIELE SKŁADU nie obnoszą się ze swoją pozycją, jednakże z zachowaniem pewnego dystansu (co oczywiście nie wyklucza pełnego zaangażowania) czuwają nad dobrą atmosferą w EKIPIE. 
Wartości, które cementują TRZYMETRYPUCHU i które są równoczesnie kryterium warunkującym przyjęcie do Składu to Przede Wszystkim: Zaradność, Bycie We Właściwym Miejscu We Właściwym Czasie, Poczucie Humoru (lub Jego Brak), a Nader Wszystko To Czy Ktoś Nam Pasuje Lub NIE :)))
(W Tym Miejscu Młodszym Konfratrom Przypominam o konieczności spłacenia zaległej składki za sezon 2006/2007 za Pomocą Walut Polskiej (Żywiec) lub Słowackiej (Smadny Mnich) !)

 fot 0021.jpg

In Snow We Trust!

podpisano: Starszy Konfratr
Qubek